Tüm Kategoriler
Hakkımızda

Şirket Profili

1993 yılında, Changsha Shili Superhard Material Co., Ltd Çin'de kuruldu ve profesyonel bir sentetik elmas üreticisi ve tedarikçisi oldu. Sürekli yeniden keşif ve teknoloji yeniliği sayesinde, artık bu alandaki en büyük ve en profesyonel süper aşındırıcı üreticilerinden biri olarak konumumuzu sağlam bir şekilde oluşturduk.

20 yılı aşkın bir süredir, ana faaliyet alanımız sentetik elmas tozu ve Kübik Bor Nitrürün (CBN) sentezi ve işlenmesi olarak kaldı. Büyümemizi daha da ileriye götürmek için üretimimizi ve işimizi mikron toz ve metal kaplı ürünlere genişlettik.

Shili şirketinin süper aşındırıcıları ağırlıklı olarak geleneksel inşaat, makine ve mücevher işleme endüstrilerinde kullanılmaktadır. Daha fazla araştırmamız sayesinde ürünlerimiz havacılık, otomotiv ve elektronik gibi bazı yeni katma değerli alanlara genişletildi. Ayrıca madencilik, petrol ve gaz gibi yeni enerji arama endüstrisinde de önemli bir rol oynadık. Tüm süper aşındırıcılar, kesme, delme, taşlama, parlatma ve düzeltme dahil olmak üzere uygulamalarda kullanılır.

Shili şirketi her zaman müşterilere istikrarlı ve tutarlı kalite ve özelleştirilmiş ürün ve hizmet sağlamaya odaklanır. Bu misyonda ısrarla ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında büyük beğeni topladı. Shili, müşterilerimizle yakın stratejik geliştirme ortaklığı kurarak gelişmiş ve sürekli üretkenliğe sahip olmamıza yardımcı olur.

Olağanüstü özellikleri nedeniyle, sentetik elmas ve CBN, dünyanın en büyük endüstriyel zorluklarından bazılarını çözme potansiyeline sahip olup, süper aşındırıcıları önümüzdeki on yıllarda gelecekteki heyecan verici bir büyüme alanına girmek için iyi bir konumda bırakmaktadır. Shili en iyi partneriniz olmaya hazır!


Kurumsal misyon

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte büyümek

Kurumsal ruh

Takım Çalışması, Cesaret, Parlak yarat

kurumsal slogan

Yapabilirim, yaparım, kazanırım!

sertifika

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

sertifika

Sertifikalar

Fabrika