Tüm Kategoriler
Haberler

Shili personeli seyahat aktiviteleri

Zaman: 2023-05-10 Hitler: 12

Yıllar geçtikçe, insan odaklı, insan yönetiminin uygulanmasına bağlı kalarak, her yıl personel seyahatini organize ederek, personelin coşkusunu, inisiyatifini ve coşkusunu büyük ölçüde uyandırdı, çalışanların fiziksel ve zihinsel olarak yeterli dinlenmesini sağlamak için aidiyet duygularını artırdı. gevşeme

Mayıs 2018'de Shili, Guilin'e bir günlük bir tur düzenledi. Yol boyunca cıvıl cıvıl bir atmosferde kahkahalar atıyor, güzel manzaranın keyfini birlikte çıkarıyoruz. Her noktada çok güzel fotoğraflar çekiyoruz. Bu tur, personel sadece güzel manzaranın, zengin amatör yaşamın tadını çıkarmakla kalmıyor, duygularımızı da geliştiriyor, aynı zamanda pek çok şey hissetti. Sadece bir araya gelerek zorlukların üstesinden gelebileceği ve büyük başarılar elde edebileceği hissedildi. Bu, shili personelinin uyumunu ve dayanışmasını büyük ölçüde artırır.

Turdan sonra, şirketin içten ilgisinin ve teşvikinin tamamen farkında olan personel, şirketin bu tür etkinlikleri daha fazla düzenlemesini ve şirketin ilgisine karşılık vermek için daha mükemmel bir performansla birlikte çalışarak daha büyük bir şevk göstermesini umuyor.